Veoteenuse ja kolimisteenuse paketid

 
Oleme kokku pannud valiku veoteenuse ja kolimisteenuse pakette, et sinu veosoov või kolimine saaks teoks soodsamatel tingimustel. Mahukamale ja kaugemale ulatuvale kolimise või veosoovile võib sulle sobilik lahendus leiduda just siin. Kui sinu soov on aga siiski natuke teistsugune, võta meiega julgelt ühendust ning teeme sulle pakkumise, mis vastab just sinu vajadustele. Veoteenuse ja kolimisteenuse hinnakirjaga saad tutvuda vajutades SIIA.
 

Veoteenus kaubikuga 4h €115

Hinna sees on neli tundi transporti kaubikuga (tavahind 120 EUR). Kui sõit viib linna piirist väljapoole, lisandub 0,40 EUR iga läbitud kilomeetri kohta. Hea valik, kui vajad veoteenust pikemaks ajaks või on plaanis mahukam kolimine, kus ei ole vajadust laadimisabi järele. Kaubikus on kaks vaba kohta kaasasõiduks.


Veoteenus kaubikuga koos laadimisabiga 4h €130

Kaubik koos juhiga on sind abistamas koos kõigi peale- ja mahalaadimistega nelja tunni jooksul (tavahind 140 EUR). Kui sõit viib linna piirist väljapoole, lisandub 0,40 EUR iga läbitud kilomeetri kohta. Sobiv pakett, kui transportida on vaja natuke suurem kogus asju või tavapärasest kaugemale. Sobilik valik ka juhul, kui ootab ees väiksem jaotusvedu (hea valik näiteks e-poodidel). Kaubikus on kaks vaba kohta kaasasõiduks.


Kolimisteenus MICRO €70

Kaks tundi kestev ühe laadimisabilisega väike kolimisteenuse pakett - ideaalne valik kui on tegemist väiksema 1-2-toalise korteri kolimisega ja ka ilma mööblita kolimisega ühest kohast teise. Kuller aitab kõik vajalikud mööbliesemed, pakid-kastid ja muu kolitava tellijal toimetada kaubikusse ning pärast ka sihtkohas maha laadida. Kaubikus on kaks vaba kohta kaasasõiduks. Kui sõit viib linna piirist väljapoole, lisandub 0,40 EUR iga läbitud kilomeetri kohta.


Kolimisteenus MINI €85

Kaks tundi kestev kahe laadimisabilisega väike kolimisteenuse pakett - ideaalne valik kui on tegemist 2-3-toalise korteri kolimisega või kui on rohkem kolitavaid esemeid. Juht koos abilisega aitab kõik vajalikud mööbliesemed, pakid-kastid ja muu kolitava tellijal toimetada kaubikusse ning pärast ka sihtkohas maha laadida. Kaubikus on üks vaba koht kaasasõiduks. Kui sõit viib linna piirist väljapoole, lisandub 0,40 EUR iga läbitud kilomeetri kohta.


Kolimisteenus MIDI €130

Meie keskmise suurusega kolimisteenuse pakett annab sinu käsutusse neljaks tunniks kaubiku koos laadimisabiga. Juht abistab sind nii pealelaadimisel kui ka mahalaadimisel. Algpunkti ja sihtpunkti vahel ei ole sõidukordade arv piiratud. MIDI pakett sobib suurepäraselt, kui on rohkem asju transportida või on tegemist suurema korteri/ridaelamuboksiga. Kaubikus on kaks vaba kohta kaasasõiduks. Kui sõit viib linna piirist väljapoole, lisandub 0,40 EUR iga läbitud kilomeetri kohta.


Kolimisteenus MAXI €170

MAXI on kõige efektiivsem kolimisteenuse pakett. Sinu käsutuses on neljaks tunniks kogu kaubik ja ka kaks abilist. Parim valik suurema mahuga kolimiseks, kuna peale- ja mahalaadimine võtab üldjuhul suurema osa kolimisele tervikuna kuluvast ajast. Kahe laadijaga sujub töö märgatavalt ladusamalt ning samas ajaraamistikus jõuab hõlpsamalt rohkem esemeid transportida. Sõidukordade arv alg- ja lõpp-punkti vahel ei ole piiratud. Kaubikus on üks vaba koht kaasasõiduks. Kui sõit viib linna piirist väljapoole, lisandub 0,40 EUR iga läbitud kilomeetri kohta.


Kaubik terveks päevaks (8h) alates €220

Sinu käsutuses on kaubik juhiga 8 tunniks - veoteenus terveks päevaks. Parim lahendus, kui ees ootab suurema mahuga kolimine või kauba transport ning abi laadimisel ei ole vaja. Koos laadimisabiga on paketi hind 260 EUR. Kahe laadimisabilise korral on paketi maksumus 295 EUR. Kaubikus on kaks vaba kohta soovi korral kaasasõitmiseks (kahe laadimisabilise puhul on üks vaba koht). Kui sõit viib linna piirist väljapoole, lisandub 0,40 EUR iga läbitud kilomeetri kohta.


Transport Tallinn-Paide (Paide-Tallinn) alates €75

Hinna sees on transport suunal Tallinn-Paide ning sinu kasutada on terve kaubaruum. Kui on soov ka tagasisuunal kaupa transportida, on tagasisõit vaid poole hinnaga. Kaubikus on soovi korral kaks vaba kohta kaasasõiduks.


Transport Tallinn-Pärnu (Pärnu-Tallinn) alates €99

Hinna sees on transport suunal Tallinn-Pärnu ning sinu kasutada on terve kaubaruum. Kui on soov ka tagasisuunal kaupa transportida, on tagasisõit vaid poole hinnaga. Kaubikus on soovi korral kaks vaba kohta kaasasõiduks.


Transport Tallinn-Rapla (Rapla-Tallinn) alates €55

Hinna sees on transport suunal Tallinn-Rapla ning sinu kasutada on terve kaubaruum. Kui on soov ka tagasisuunal kaupa transportida, on tagasisõit vaid poole hinnaga. Kaubikus on soovi korral kaks vaba kohta kaasasõiduks.


Transport Tallinn-Riia (Riia-Tallinn) alates €250

Hinna sees on transport suunal Tallinn-Riia ning sinu kasutada on terve kaubaruum. Kui on soov ka tagasisuunal kaupa transportida, on tagasisõit vaid poole hinnaga. Kaubikus on soovi korral kaks vaba kohta kaasasõiduks.


Transport Tallinn-Rakvere (Rakvere-Tallinn) alates €85

Hinna sees on transport suunal Tallinn-Rakvere ning sinu kasutada on terve kaubaruum. Kui on soov ka tagasisuunal kaupa transportida, on tagasisõit vaid poole hinnaga. Kaubikus on soovi korral kaks vaba kohta kaasasõiduks.


Transport Tallinn-Narva alates €160

Hinna sees on transport suunal Tallinn-Narva ning sinu kasutada on terve kaubaruum. Kui on soov ka tagasisuunal kaupa transportida, on tagasisõit vaid poole hinnaga. Kaubikus on soovi korral kaks vaba kohta kaasasõiduks.


Transport Tallinn-Tartu (Tartu-Tallinn) alates €150

Hinna sees on transport suunal Tallinn-Tartu ning sinu kasutada on terve kaubaruum. Kui on soov ka tagasisuunal kaupa transportida, on tagasisõit vaid poole hinnaga. Kaubikus on soovi korral kaks vaba kohta kaasasõiduks.


Transport Tallinn-Võru (Võru-Tallinn) alates €190

Hinna sees on transport suunal Tallinn-Võru ning sinu kasutada on terve kaubaruum. Kui on soov ka tagasisuunal kaupa transportida, on tagasisõit vaid poole hinnaga. Kaubikus on soovi korral kaks vaba kohta kaasasõiduks.


Oled valmis tellima? Helista meile +372 505 72 32