KOLIMISTEENUS EESTIST SOOME

Rahvusvahelise kolimise kõige sagedamini esinevaks suunaks on kolimine Eesti ja Soome vahel - kolitakse nii Eestist Soome kui ka Soomest Eestisse.

Kolimine Eestist Soome ja Soomest Eestisse

Kolimine Eestist Soome on ilmselt kõige populaarsemaks rahvusvahelise kolimise marsruudiks ning ka päringuks, millega meie poole pöördutakse. Kolimine Soomest Eestissei ole küll nii sagedane kui vastupidine teekond, kuid seda tuleb siiski märksa sagedamini ette, kui muid rahvusvahelise kolimise soove. Olemuselt ei erine need kolimised üksteisest just palju, küll aga võib potentsiaalselt olla keerulisem kolimine Soomest Eestisse, juhul kui Soomes asuv algpunkt asub Helsinkist oluliselt kaugemal. Sellisel juhul tuleb arvestada nii suurem tavapäraselt kolimiseks arvestatav varuaeg kui ka sõiduaja varu, et seda sobitada muretult laeva sõidugraafikuga. Eesti poolel on maksimaalsed distantsid lühemad ning kogu ajakulu seetõttu ka natuke kergem planeerida.

Eesti - Soome kolimise aeg ja kiirus

Toome välja mõned peamised küsimused, mida meilt küsitakse, kui ees ootab kolimine Eestist Soome või kolimine Soomest Eestisse:

Kui kiiresti on võimalik kolida?

Kuna me kasutame rahvusvahelise kolimisteenuse osutamisel lähiriikidesse alati oma transporti, saame me pakkuda kolimiseks kõiki nädalapäevi vastavalt tellija vajadusele.

Kui pikalt tuleks kolimise soovist ette teatada?

Mida pikemalt rahvusvahelist kolimist ette planeerida õnnestub, seda parem. Ideaalis võiks vähemalt nädal aega varem oma soovist teada anda, et saaks optimaalselt sobitada kolimise laevade sõidugraafikusse ning ka meie töögraafikusse. Loomulikult, kui on tegemist kiireloomulisema kolimise sooviga ning meil on võimalus operatiivselt tegutseda, siis tuleme alati iga kolimise soovi puhul appi esimesel võimalusel.

Mis päevadel on võimalik kolida?

Kolimiseks sobivad kõik nädalapäevad, kuid arvesse tuleb jällegi võtta laevade sõidugraafikut ning kui tegemist on väiksema mahuga kolimisega, oleks mõistlik see planeerida selliselt, et see saaks ühe päeva sisse mahutatud, see teeb ka kolimise koguhinna tunduvalt soodsamaks.

Kas on võimalik ühe päevaga ära kolida?

Kui kolitakse Tallinna ja Helsinki või nende lähiümbruste vahel ning kolitavate asjade kogused ning alg- ja sihtpunktide korrused seda võimaldavad, siis on see täiesti võimalik. Kui asju on natuke rohkem, oleme tihti korraldanud kolitavate esemete pealelaadimise eelneval õhtul, et järgmine päev jääks piisavalt aega sõiduks ning mahalaadimiseks.

Eesti - Soome suunal kolimise hind

Kui palju maksab kolimine Eestist Soome või kolimine Soomest Eestisse sõltub kolmest peamisest komponendist - kolitavate asjade kogus, kolimise aeg, kolimise algpunkt ja sihtpunkt. Olenevalt nende kolme näitaja erinevustest võib kolimise hinnaerinevus ulatuda mitmetesse kordadesse. Näiteks kolimine Tallinnast Helsingisse ilma mööblita on tunduvalt soodsam, kui näiteks kolmetoalise korteri kolimine koos mööbliga Tamperest Tartusse. Ühest vastust sellele küsimusele on seega raske anda, kuigi üritame alati olla oma hinnapoliitikas läbipaistvad. Teeme hea meelega hinnapakkumise, kui võtate meiega ühendust, räägite meile oma kolimise soovist ning leiame parima lahenduse nii hinna kui aja osas, mis sobib kõige paremini antud kolimise teostamiseks.

Vaata hinnakirja Võta ühendust