KAUBAVEDU

Kaubavedu kaubiku, furgooni ja veoautoga

Pakume nii suuremateks kui ka väiksemateks transpordisoovide täitmiseks kaubavedu kaubikuga, tagaluugiga mahuka furgooniga ning tagaluugiga varustatud veoautoga.
Kaubavedu annab tellija käsutusse terve kaubiku, furgooni või veoauto kaubaruumi koos juhiga. Kui vajad kauba transporti Tallinnas, Harjumaal, riigisiseselt või hoopis rahvusvaheliselt, aitame sinu kaubaveo soovile lahenduse leida.

Täiskoorma vedu ja maanteetransport

Maanteetransporti pakume oma klientidele FTL ehk täiskoorma põhimõttel ning osutame teenust 7 päeva nädalas, seda nii riigisiseselt kui ka rahvusvaheliste vedude korral. Oleme oma töögraafikus alati paindlikud, seega pealekorjeid ja mahalaadimisi on võimalik teha kõikidel nädalapäevadel. Täpsema kaubaveo pakkumise saamiseks võta meiega palun ühendust ning leiame sinu veosoovile sobiva lahenduse

Kaubaveo hind

Kaubaveo hind sõltub peamiselt sõiduki ja tellimuse tüübist, ajast ja distantsist. Tavatellimused täidame hinnakirja alusel mis kehtib samade hindadega 7 päeva nädalas. Pikemad sõidud, pikema kestvusega kaubaveod ning püsiklientide hinnapäringud vaatame eraldi läbi. Kaubaveo hinnapakkumise saamiseks palume meiega ühendust võtta.

Vaata hinnakirja Võta ühendust