VEOTEENUSED

Veoteenuse liigid

Veoteenuste valik on meil lai, mille raames pakume nii tavalises mõttes veoteenusest, kus koos juhiga kaubik, furgoon või veoauto on kliendi teenistuses ning täidab soovitud ülesandeid kuni kindlat tüüpi vedudeni välja. Muuhulgas pakume lisaks tavapärasele veoteenusele nii eraisikutele kui ka ettevõtetele suunatud transporditeenuseid.

Eraisikutele suunatud veoteenustest on enamlevinud erinevate tellitud kaupade transport koju ehk Kojuvedu. Transporditavateks esemeteks on peamiselt mööbliesemed ja kodutehnika, kuid loomulikult aitame transportida ka muud tüüpi kaupasid, muuhulgas puutume näiteks tihti kokku koduse remondi tarbeks ehitusmaterjalide transpordiga. Aitame vabaneda ka vanadest esemetest ning need korrektselt utiliseerimise ja äraveo käigus toimetada kas Utiliseerimisele või sobivuse korral suunata hoopis Taaskasutususse.

Äriklientidele suunatud veoteenustest osutame kõige sagedamini Kaubavedu, mille raames pakume kliendi poolt valitud sõidukiga kauba transporti ajapõhiselt ning distantsipõhiselt , Laialivedu ja jaotusvedu , mille raames aitame viia soovitud kaubad adressaatideni kas ühest või mitmest pealekorje punktist ning pakume teenuse raames ka dokumenditagastust ja ka kohale toimetatud kaupade fototõestust. Mööbliesemete transpordi puhul aitame vajadusel ka mööbli kokku panna. Rahvusvahelist transporti pakume täiskoorma põhimõttel meie valikus olevate sõidukitega.

Kiire ja ootamatu iseloomuga veosoovide puhul tuleb appi Ekspressvedu, mille raames stardib vaba sõiduk esimesel võimalusel kaupa peale korjama ning toimetab selle otse etteantud sihtpunkti. Ekspressvedu erineb tavalisest kaubaveost selle poolest, et kiirvedusid teostame 24 tundi ööpäevas põhimõttel ehk vajadusel ning võimalusel stardib sõiduk ka nädalavahetusel ja hilisel kellaajal. Sihtpunkt võib asuda ka riigist väljaspool.

Veoteenus - kaubik, furgoon, veoauto

Veoteenust osutame erinevas suuruses sõidukitega alates veoteenusest tavalise kaubikuga. Järgmiseks suuruseks on tagaluugiga varustatud mahuka kaubaruumiga furgoon ning suuremateks vedudeks on sobilik tagaluugiga varustatud veoauto. Kaubaruumi suurused algavad 13 m3 kaubikuga, mis sobib väga hästi väiksemateks vedudeks ning tagab hea manööverdatavuse ja ligipääsu, kuni 55m3 välja, mis pakub võimalust transportida korraga kuni 24 EUR mõõdus alust ning sobib hästi suuremate veosoovide teenindamiseks. Tellija kasutuses on alati terve sõiduki kaubaruum.

Sõidukite tüüpide kohta saad lähemalt lugeda siit:

VEOTEENUS KAUBIKUGA

VEOTEENUS FURGOONIGA

VEOTEENUS TAGALUUK TÕSTUKIGA VEOAUTOGA

Veoteenuse piirkond

Veoteenuse osutamise peamisteks tööpiirkondadeks on välja kujunenud valdavalt Tallinn ja Harjumaa, kuid sõidame ja teenindame kliente pidevalt üle Eesti ning ka rahvusvaheliselt.

Veoteenuse hind

Kuidas kujuneb veoteenuse hind? Veoteenuse hind sõltub sõiduki tüübist (kaubik, furgoon, veoauto), sõiduki kasutamise ajast ning linnast väljaspool läbitud distantsist. Võtame alati arvesse kõiki võimalikke erisoove ja anname endast parima, et kõik veosoovid leiaksid meie abiga lahenduse. Transpordi ja kaubaveoga oleme abiks 7 päeval nädalas.

Võta meiega ühendust, räägi oma veosoovist, aitame kaasa mõelda, leida parima lahenduse ning teeme sulle pakkumise

Vaata hinnakirja Võta ühendust