KODUMASINATE ÄRAVEDU JA UTILISEERIMINE

Külmkapi, pliidi ja pesumasina äravedu

Suurest kodutehnikast on külmkapp, pesumasin ja pliit peamised kodumasinad, mille äravedu ja utiliseerimine on tarbijate peamiseks sooviks. Uuema ja parema mudeli soetamisel või vana masina rikke korral, kui seda pole mõistlik enam parandada, on heaks lahenduseks utiliseerimine. Utiliseerimisel kantakse hoolt tehnika korrektsest ümbertöötlemisest - seadmed demonteeritakse, materjalid suunatakse taaskasutusse ning sobilikud komponendid leiavad uue elu teistes seadmetes.

Millist tehnikat ja kodumasinaid on võimalik utiliseerida?

Kuigi peamisteks meile kodumasinate utiliseerimisele jõudvatest esemetest on suurem kodutehnika, on oodatud ka väiksem kodutehnika - muuhulgas rösterid, veekeetjad, võileivagrillid, blenderid, köögikombainid, mikserid ja kõik muu. Võtame vastu ka televiisoreid, radiaatoreid ning kõiki muid koduses majapidamises kasutusel olevat elektroonikat. Ka boileri utiliseerimine saab teoks meie abiga.

Utiliseerimise ja äraveo hind

Kui palju maksab utiliseerimine? Hind kujuneb tunnihinna põhjal transpordile kuluvast ajast ning sellele lisanduvast utiliseerimise tasust. Üksikeseme puhul saab hakkama üldjuhul tunniga, kui esemeid on rohkem või on nende transport keerukas, võib ajakulu olla suurem. Hinnapakkumise saamiseks palun võtke meiega ühendust ning aitame välja selgitada ligikaudse kuluva aja ning kogu utiliseerimisele kuluva tasu.

Kodutehnika taaskasutus

Sarnaselt mööbliesemetele, saab ka kodutehnika uue hingamise läbi taaskasutuse. Taaskasutusse saab suunata tehnikat, mis on heas töökorras ning viisaka välimusega. Taaskasutuse võimaluste ja tingimuste kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Vaata hinnakirja Võta ühendust