KOLIMISKASTIDE RENT

 

Kolimiskastide rent on nii loodust, aega kui ka rahasäästev lahendus kolimisel. Tühjana on nad kompaktselt kokku klapitavad ning sel ruumisäästlikul kujul  võtab kast 70% vähem ruumi. Tänu sellele on neid ka mugav ning  lihtne transportida. "Tööasendis" on kast mahukas - 68 liitrit. Suureks plussiks on ka kastide hea virnastatavus - üksteise peale ladudes püsivad kastid hästi üksteise peal paigal ning seetõttu on neid võimalik vajadusel ka ühtse virnana liigutada. 

Suur koormustaluvus teeb nad ideaalseteks kolimiskastideks - ühte kasti võib muretult panna 30kg (mis on ka mõistlikuks piiriks kasti tassimisel) esemeid ning alumine kast kannatab peale laotud koormust kuni 450kg, seega on nad ka koormuse mõttes hästi virnastatavad. Mugava transpordi huvides on kolimiskastidel ka käeavad tassimiseks.

Kastid on mõne sekundiga lahti- ja kokku klapitavad, mis teeb neist äärmiselt mugava lahenduse kolimisel. Jääb ära pappkastidele omane teipimine või teibivabade kolimiskastide puhul kokku voltimine. Lihtsalt tõsta üles lühikesed küljed, seejärel pikad küljed ning lukusta lihtsa liigutusega kasti seinad ning kast ongi kasutuseks valmis. Kui kast pakitud, saab kolimiskasti kaaned mugavalt peale klappida kokku ning nii lihtne see ongi. Peale kolimist saab kasti sama hõlpsalt hoiuasendisse tagasi panna.

Kolimiskaste on võimalik rentida nii omal käel kolimiseks, kui ka kolimisteenuse raames.

Kolimiskasti välismõõdud - 600 mm x 400 mm x 344 mm
Mahutavus - 68L
Koormustaluvus kasti kohta - 30kg
Alumise kasti koormustaluvus virnas - 450kg

Vaata hinnakirja Võta ühendust