EHITIUSJÄÄTMETE ÄRAVEDU JA UTILISEERIMINE

Ehituse ja remondi käigus tekib paratamatult alati suurem või väiksem kogus ehitusprahti ning esemeid, mis ei leia enam kasutust või on muutunud kasutamise käigus kasutuskõlbmatuks ning neist oleks soov ühe korraga ehituse või remondi lõppedes vabaneda. Transer aitab luua korda ning tuleb appi ehitusprahi ja ehitusjäätmete äraveo ja utiliseerimise korraldamisega.

Ehitusprügi äravedu ja utiliseerimine

Viime ära ehituse või remondi käigus tekkinud ehitusjäätmed, ehitusprügi ning muud remondi või ehituse käigus tekkinud jäätmed.

Äraantavad ehitusjäätmed peavad aga vastama teatud nõuetele, et me saaksime nad vastu võtta ning aidata nad toimetada jäätmejaama utiliseerimisele. Väiksemad esemed ning ka lenduva ja tolmava loomuga praht peab olema eelnevalt pakendatud. Selleks soovitame kasutada ehitusprahi tarbeks mõeldud kotte, mida on võimalik mugavalt ka sulgeda, et tolmav ja lenduv praht ei pääseks välja. Kui peaks olema äraantava prahi hulgas esemeid, mis on määriva või kleepuva loomuga, tuleks ka need eelnevalt korralikult transpordiks pakendada. Utiliseerimiseks ebasobivate esemete peamised nimetused leiab Utiliseerimise leheküljelt.

Utiliseerimise ja äraveo hind

Utiliseerimise hind arvutatakse ehitusjäätmete koguse ning transpordile kuluva aja järgi. Hinnapakkumise saamiseks võtke meiega palun ühendust ning aitame välja arvutada ehitusprahi äraveo ja utiliseerimise maksumuse.

Vaata hinnakirja Võta ühendust