RAHVUSVAHELINE KOLIMISTEENUS

Rahvusvaheline kolimisteenus aitab kolida nii eraklientidel kui äriklientidel suunaga Eestist väljapoole kui ka välisriikidest Eestisse. Rahvusvaheline kolimine on üldjuhul natuke keerukam ning nüansirohkem ettevõtmine, kui seda on tavaline riigisisene kolimine. Eduka rahvusvahelise kolimise alustalaks on asjatundlik lähenemine, hea ettevalmistus ning vajalike tegevuste läbimõtlemine ja korrektne planeerimine. Aitame kolimise muretult mööda saata planeerimisest teostuseni.

Rahvusvahelist kolimist pakume kolitavate esemete transpordist kuni mugava täisteenuseni välja. Täisteenuse raames aitame algpunktis kõik kolitavad esemed korrektselt turvaliseks transpordiks ette valmistada ja ka vajadusel väiksemad ja õrnemad esemed kastidesse pakkida. Sihtpunktis aitame kõik mööbliesemed oma kohale paigutada ja soovi korral ka kolimiskastid lahti pakkida ning kõik esemed ettenähtud ruumidesse korrektselt paigutada.

Rahvusvaheline kolimisteenus on alati kindlustatud ning kanname hoolt ka kogu vajaliku dokumentatsiooni eest. Kolimine meiega on turvaline, kuna kasutame üldjuhul alati oma transporti ning kolitavad esemed liiguvad otse algpunktist sihtpunkti. Kliendi soovil on alati võimalikud ka alternatiivsed transpordimeetodid, kui transporditavate esemete olemus või kogus on otstarbekam sihtpunkti toimetada muul viisil. Aitame alati leida parima lahenduse iga kolimise jaoks eraldi ning konsultatsioon on loomulikult tasuta nagu ikka.

Rahvusvahelise kolimisteenuse riigid

Peamiseks rahvusvahelise kolimise suunaks on välja kujunenud kolimine Eestist Soome ja ka vastupidisel suunal. Küll aga pakume loomulikult rahvusvahelist kolimisteenuste ka teistesse riikidesse, peamiselt toimub rahvusvaheline kolimine Skandinaavia, Baltikumi ning ka teiste Euroopa riikide suunal. Populaarsematest rahvusvahelistest suundadest aitame turvaliselt ja muretult kolida ka Eestist Rootsi ja tagasi ning ka Eesti - Norra ja ka Eesti - Taani ning Eesti-Belgia suunal.

Kuidas tellida ja planeerida?

Rahvusvaheline kolimine nõuab täpset ja head läbimõtlemist ning kindlasti rohkem planeerimist kui tavaline riigisisene kolimine. Kui teid ootab ees rahvusvaheline kolimine, võtke meiega ühendust ning aitame leida parima lahenduse teie rahvusvahelise kolimise soovile ning läbi arutada kõik võimalikud punktid ja leid lahendused potentsiaalsetele takistustele, et kogu kolimise protsess kulgeks lihtsalt, sujuvalt ja stressivabalt.

Rahvusvahelise kolimisteenuse hind

Rahvusvahelise kolimisteenuse hind sõltub peamiselt kahest peamisest komponendist -kolitavate esemete kogusest ning distantsist.

Kolitavate esemete kogus määrab ära, millise suurusega sõidukiga on kõige otstarbekam kolida - eelistada tuleks kõige väiksemat võimalikku sõidukit, kuna nii tuleb kolimise hind ka kõige soodsam. Kui aga näiteks kõik kolitavad esemed on aga korralikult pakitud kastidesse, võib olla neid hoopis mõistlikum transportida pakituna alustele ja saate teele osakoormana.

Kolimise distants algpunkti ning sihtpunkti vahel määrab ära, kui kaua kulub aega kolimisele ning kuidas kujuneb kolimise hinnaarvutuses distantsipõhine osa.

Aitame kõik arvutused, plaanid ja läbimõtlemised ära teha, mis on eduka kolimise jaoks vajalikud. Täpse hinnapakkumise saamiseks palun võtke meiega ühendust ning leiame parima lahenduse, et soovitud rahvusvaheline kolimine saaks teoks parimatel võimalikel tingimustel.

Vaata hinnakirja Võta ühendust