KOJUVEDU

Kaupade kojuvedu

Aitame koju toimetada kõik nii füüsilistest poodidest kui ka e-poodidest ostetud kaubad. Peamiselt pöördutakse meie poole sooviga transportida mööblit, kodutehnikat ning kaupu ehituspoest, kuid aitame ka kõigi muude esemete transpordiga. Mööbli ja kodutehnika puhul aitame soovi korral ka paigaldusega ning pakendid saab mugavalt meile pärast ka utiliseerimiseks kaasa anda. Nii nagu teisi teenuseid oleme abiks ja pakume ka kojuvedu 7 päeva nädalas.

Kuidas tellida?

Kojuvedu tellida on äärmiselt lihtne - piisab vaid meiega ühendust võtta, rääkida oma soovist ning lepime kokku sobiva aja transpordiks. Kuna poodidel ja ladudel on erinevad tingimused kauba väljastamise osas, soovitame aja kokkuhoiu mõttes enne kauba väljastajaga ühendust võtta ning selgitada välja kauba väljastamise käik. Selliselt kulgeb kogu protsess sujuvamalt ning kauba väljastuspunktis läheb kõik muretult ning ostetud kaup on peagi teie juures.

Kojuveo hind

Kuidas kujuneb kojuveo hind? Kojuveo hind kujuneb veoteenusele kulunud ajast ning linnast väljaspool sõidetud distantsist. Kui on tegemist linnasisese kojuveoga, siis rusikareeglina mahub peaaegu alati kojuvedu ühe tunni sisse ära. Loomulikult on ka siin erandeid, näiteks kui on mitu mööblieset vaja viia linna ühest servast teise ning nad transportida kõrgele korrusele treppidest, siis võib ühest tunnist väheks jääda. Küll aga puudub meil korrusetasu ning anname endast alati parima, et kojuvedu kulgeks heas tempos ning muretult.

Võta meiega ühendust, räägi meile oma kojuvedu vajavast kaubast ja võimalikest erisoovidest ning teeme hinnapakkumise.

Vaata hinnakirja Võta ühendust