Mööbli utiliseerimine ja äravedu

Vana mööbli äravedu

Mööbli utiliseerimine on üks peamiseid utiliseerimise artikleid kodumasinate kõrval. Kui mööbel on väga heas korras ning tundub, et tema elu võiks jätkuda kellegi teise kodus, tasub kindlasti mõelda ka taaskasutuse peale.

Milliseid mööbliesemeid on võimalik utiliseerida?

Utiliseerimisele võetakse vastu üldjuhul kõiki mööbliesemeid ning mingeid erilisi piiranguid seal ei ole. Sobilikud on nii erineva otstarbega kui ka erinevast materjalist mööbliesemed. Vastu võetakse nii ühest kui ka mitme materjali kombinatsioonist valmistatud mööblit. Peamiselt leidub mööbliesemetes täispuitu, metalli, tekstiili, plastikut, pappi, vineeri, pehmendus- ja täitematerjali ja muud. Vastu võetakse ning täispuidust kappe kui ka pehmet mööblit ning ka näiteks metallriiuleid.

Utiliseerimise ja äraveo hind

Kui palju maksab utiliseerimine? Hind kujuneb tunnihinna põhjal transpordile kuluvast ajast ning sellele lisanduvast utiliseerimise tasust. Hinnapakkumise saamiseks palun võtke meiega ühendust ning aitame välja arvutada transpordile kuluva aja ning utiliseerimise tasu.

Taaskasutus või utiliseerimine?

Taaskasutuseks sobivad üldjuhul heas korras ja viisaka välimusega esemed. Pooldame taaskasutust ning sobivusel eelistame seda utiliseerimisele. Aitame leida võimaluse asjadele uueks eluks ja uueks koduks, kui ese oma iseloomult ja seisukorralt seda võimaldab. Kõiki esemeid paraku taaskasutusse suunata ei õnnestu ning siis tuleks ikkagi minna utiliseerimise teed. Tasub silmas pidada, et utiliseerimine ei tähenda veel teekonna lõppu - utiliseeritav ese leiab uue elu lihtsalt veidi pikemat teed pidi ja teisel kujul ümbertöötlemise tulemusena. Taaskasutuse kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Vaata hinnakirja Võta ühendust