MÖÖBLI TRANSPORT JA KOJUVEDU

Mööblivedu moodustab suure osa meie töisest argipäevast. Kui mööbli transport või kojuvedu ootab ees, aitame toimetada nii uue kui ka kasutatud mööbli turvaliselt koju ja ka kontorisse ning seda kõike 7 päeva nädalas ning ilma lisanduva korrusetasuta. Soovi korral aitame soetatud mööbli ka kohapeal kokku panna. Kui peaks olema vajadus transpordi algpunktis mööbel aga eelnevalt lahti võtta ja transpordiks korrektselt ette valmistada, saame ka sellega muretult hakkama.

Mööbli kojuvedu poest

Kui uus mööbel ootab kojusaamist, aitame koju toimetada nii mööblipoest kui ka e-poest ostetud kauba. Saada Transer oma mööbliostule järele ning saad olla kindel, et mööblivedu kulgeb muretult. Soovi korral aitame ostetud mööbli ka kohapeal kokku panna, õigele kohale paigutada ning ka tekkinud pakendijäätmed saab meile lahkudes kaasa anda.
Mööblivedu kulgeb kergemini, kui võtad eelnevalt mööblit väljastava lao või kauplusega ühendust ning selgitad välja, millised protseduurinõuded on kehtestatud kauba väljastamiseks - tihtipeale piisab tellimuse numbrist, kuid vahel soovitakse täiendavat infot.

Kasutatud mööbli transport ja kojuvedu

Facebook, Osta.ee, Okidoki, Uukasutuskeskus on vaid mõned populaarsetest kanalitest, mille kaudu leiab kasutatud mööbel endale uue kodu ja omaniku. Transer tuleb appi ka kasutatud mööbli transpordi puhul ning aitab hoolitseda mööbli turvalise kohalejõudmise eest vanast kohast uude. Erinevalt uuest mööblist nõuab kasutatud mööbel natuke teistsugust lähenemist transpordil. Mõistlik oleks müüjal mööbel transpordiks minimaalselt ette valmistada - teha tühjaks enne meie saabumist sahtlid ja riiulid, nii kulgeb mööblivedu kiiremini ja sujuvamalt. Aega aitab täiendavalt kokku hoida, kui kappidest on eemaldatud ka juba riiulid ning muud kergelt eemaldatavad ja lahtised esemed. Suuremate esemete korral tuleks enne transporti selgeks teha, kas neid on võimalik ühes tükis transportida - riidekapp, voodi, kirjutuslaud on peamised sellised esemed. Selguse saamiseks oleks soovitav eelnevalt meiega konsulteerida ning kui mööbliese vajab lahtivõtmist ja/või hilisemat kokkupanekut, saame ka sellega aidata ning leiame kindlasti igale transpordisoovile lahenduse.

Milliseid mööbliesemeid transpordime?

Lühike vastus sellele küsimusele oleks, et kõike saab transportida. Küll aga tuleb silmas pidada, et kõiki esemeid ei pruugi saada transportida sellisel kujul nagu nad kokkupandult on. Probleemiks võivad siinkohal osutuda mõõtmed, kaal või ka mõlemad. Sektsioonikappe, suuremaid riidekappe ja kirjutuslaudu ning voodiraame üldjuhul ühes tükis transportida ei õnnestu ning need tuleks eelnevalt lahti võtta või paluda seda meil teha. Lahtivõetud mööbli korral on oluline turvalise transpordi huvides detailid, et need transpordi käigus viga ei saaks. Lahtivõtmist vajava mööbli puhul tasub silmas pidada ka seda, et saepuruplaadist mööbli lahtivõtmine ja hilisem kokkupanek võib olla probleemne ning kinnitused ei pruugi jääda sama tugevad hilisemal uuel kokkupanekul.<

Mööbli kojuveo ja transpordi hind

Kui palju maksab mööbli transport ja kojuvedu? Lihtsamad transpordisoovid õnnestub ära lahendada üldjuhul tunni ajaga linna piires. Kindlasti tuleb arvestada sellega, et iga mööblieset ei ole võimalik tunni ajaga transportida ühest punktist teise, kuna transpordile kuluvat aega ning keerukust lisavaid faktoreid on mitmeid. Suuremate esemetega (näiteks voodimehhanismiga pikem diivan) võib olla üpris keeruline ja aeganõudev manööverdada. Kui mööbliese ei mahu lifti või majas pole lifti, siis ka see nõuab täiendavat aega, eriti kui tegemist on kõrgemate korrustega. Kui mööblieseme mõõtmed või kaal on sellised, et seda pole võimalik ühes tükis transportida, siis tuleks arvestada ajalise lisakuluga, mis läheb mööbli lahtivõtmisele. Enne suuremate esemete transporti soovitame eelnevalt meiega nõu pidada, et leida parim lahendus mööbli transpordiks. Oleme alati valmis nõuga aitama ning aitame ka välja selgitada ligikaudse transpordile kuluva aja ja hinna.

Vaata hinnakirja Võta ühendust