Mida teha, kuia IKEA mööbli kokkupanek osutub väljakutseks?

Mööbli kolimine - riidekapi transport
Mööbli kolimine – kas ja kuidas toimub mööbli lahti võtmine ja kokku panemine?
18.07.22
Show all

Mida teha, kuia IKEA mööbli kokkupanek osutub väljakutseks?

Ikea mööbel

Üha enam inimesi eelistab kokkupandavat mööblit. Kuigi IKEA disainib kõik tooted nii, et nende paigaldus oleks tänu juhenditele jõukohane igaühele, eelistavad paljud kasutada mööbli kokku panemisel spetsialistide abi.

Kas IKEA mööbli kokku panemine on siis raske?

On lihtsama konstruktsiooni ja disainiga esemeid ja on keerulisemaid lahendusi, mis ilma eelneva kogemuseta võivad ületamatuks katsumuseks osutuda. Ühe inimese jaoks on kokkupanek põnev tegevus, aga teise jaoks piin. Palju oleneb mööbli tüübist, jooniste tõlgendamise oskustest ja varasematest kogemusest. Ka ühe poldiga eksimine võib tähendada, et juba tehtud töö tuleb uuesti lahti võtta ja otsast alustada. Kogenud paigaldaja võtab osa kätte ja teab üldjuhul automaatselt, mida sellega peale hakata. 

Millised on peamised põhjused, miks paigaldaja kutsutakse?

On neid, kes kutsuvad kohe paigaldajad ja neid, kes kutsuvad meid alles pärast ebaõnnestunud kokkupaneku katset. Rohkem on tellimusi muidugi keerulisemate konstruktsioonide puhul nagu garderoobid, kummutid ja köögid. Ka mööbel, mis eeldab komplekti mittekuuluvate tööriistade kasutamist, vajab rohkem meistrite abikäsi. 

Kui palju IKEA mööbli kokkupanek maksab? 

Laua või lihtsa kummuti kokkupanemist ei saa võrrelda köögimööbli komplektiga. Igal mööblitükil on oma kokkupanemise aeg, mis on märgitud ka pakendile. Kogenematul võib minna aega mitu korda rohkem, meistrid võivad eseme kokku panna oluliselt kiiremini.

Miks usaldada IKEA mööbli kokku panemine spetsialistidele?

IKEA mööbli paigaldusteenus hoiab kliendi jaoks aega kokku. Sageli ka närve. Mõne pere jaoks ilmselt aitab ka kodurahu säilitada. Meie paneme mööbli kiirelt kokku ja asetame või kinnitame soovitud kohta. Pärast töö lõpetamist koristame pakendid ja viime kliendi soovil ka ise ära. Spetsialisti töö pole mitte ainult kiire, vaid ka korrektne ja kvaliteetne ja nii kestab mööbel ka paremini. IKEA mööblile kehtib küll garantii, kuid kui pressida valed kruvid valesse kohta või naelutada vineeri valest küljest, siis ei kaitse ükski garantii.

Kuidas ma tean, et kokkupanija on antud mööblieseme spetsialist?

IKEA uuendab oma tootevalikut pidevalt. Valikus on tohutu hulk mudeleid ja lahendusi iga kategooria jaoks. Isegi spetsialistil ei ole kogemust kõigi esemetega IKEA erinevatest tootekataloogidest. Aga kuna nii IKEA kui ka teised kokkupandava mööbli tootjad kasutavad piiratud hulgal standardlahendusi, siis ei võta nende tuvastamine ja käe sisse õppimine kaua aega. Isegi, kui sul ei ole karpi või juhendit, või kui detailid on juba paisatud põrandale laiali, saab meister kiirelt eseme kokku.

Kuidas Transer oma kliente IKEA mööbliga aitab?

Meie mööbli kokku panemise teenust saab tellida eraldi teenusena ning ka koos transporditeenusega. Mööbli kojuveo täisteenus tähendab seda, et toome mööbli ise poest või laost sulle koju kätte, paneme kokku ja utiliseerime pakkematerjalide jäägid.

Sinu vana mööbli puhul saame pakkuda kas utiliseerimise või ladustamise teenust.