Kolimisteenus transpordist täislahenduseni

Veoteenus kaardimaksega
Nüüd saad tasuda veoteenuse eest kaardimaksega!
01.04.20
Kolimisteenus-pakkimine-veoteenus-1
10 nõuannet pakkimiseks, kui sind ootab ees kolimine
25.05.20
Show all

Kolimisteenus transpordist täislahenduseni

Kolimine

Kolimine

Kolimine võib olla tülikas protsess, kuid ei pea seda tingimata olema, kui tegutseda läbimõeldult ja planeeritult. Kui aga aega napib, puudub transpordivõimalus või on lihtsalt soov kolimine muretult ja stressivabalt selja taha jätta, on alati võimalik otsida välist abi ja tellida kolimisteenus.

Veoteenus või täisteenus?

Kolimisteenus mõistena on üpris lai ning selle all võidakse mõista ainult veoteenust ehk transporti koos juhiga, tavapärast kolimisteenust või hoopis täisteenust. Veoteenuse ja ka tavapärase kolimisteenuse puhul, kus on ka üldjuhul kaks abilist aitamas kolitavaid esemeid (mööbel, tehnika, kastid, jne) transportida, on tegemist peamiselt kasutatavate kolimisteenustega. Selliselt saab üldjuhul muretult kolimise selja taha jätta. Kolimise sujuvaks kulgemiseks on vajalik hea kliendipoolne ettevalmistus asjade pakkimisel ning kolimiseks ettevalmistamisel. Ühe laadimisabilisega transporditeenuse või ainult transpordi tellimise korral tuleb ka ise üldjuhul abistada esemete tassimisel.

Spektri teises otsas on aga kolimisteenus täislahendusena. Selle käigus korraldab suurema osa kolimisega seonduvast kolimisfirma – esemed grupeeritakse, komplekteeritakse, pakitakse markeeritud kastidesse vastavalt eseme tüübile (või ruumi järgi, milles nad komplekteeriti või kuhu nad jõudma peavad) ning toimetatakse seejärel algpunktist sihtpunkti. Seal need kas pakitakse omakorda uuesti lahti või tellija soovil jäetakse puutumata kujul oma käe järgi lahti pakkimiseks ja paigutamiseks – täpselt nii nagu on soovi avaldatud. Kuna kõik kastid on markeeritud, on kliendil hea ülevaade olemas ning lahtipakkimine tunduvalt kergem. Kolimise täisteenuse puhul on tavapraktika, et isiklikud ja pisiasjad pakib klient ning ülejäänu eest kannab hoolt kolimisfirma. Kui mööbel vajab lahti võtmist ja hiljem uuesti komplekteerimist, siis ka selle eest kannab hoolt kolimisfirma. Kolimisteenus täisteenusena on ka mugavusteenus – annad vana korteri võtmed juhtnööridega üle ning saad juba õige pea oma uude koju siseneda, kus vaibad on põrandal, mööbel oma kohal ning ka väiksemad esemed paigutatud nii nagu palutud.

Ettevalmistus kolimiseks

Efektiivsemaks ja muretumaks kolimiseks on hea kõik asjad enne kolimisfirma saabumist ette valmistada. See hoiab kokku aega ning tagab ühtlasi ka sujuvama tööprotsessi. Ettevalmistamisel tuleks kindlasti tähelepanu pöörata mõningatele väikestele põhitõdedele, mis tunduvad küll iseenesest mõistetavad, kuid kipuvad vahel siiski ununema. Raskemad asjad tuleks alati paigutada alla ja kerged asjad peale, kergesti purunevad ja õrnad asjad tuleks hoida teistest eraldi, mööbliesemed oleks soovitatav katta (see kehtib eriti suurema ja raskesti manööverdatava mööbli kohta, kus transpordivigastused on kergemad tekkima).

Kolimisteenust kasutavad nii eraisikud kodu kolimiseks kui ka ettevõtted näiteks kontori või lao kolimiseks. Ettevõtete puhul on levinum tellida kolimine täisteenusena, eraisikud eelistavad üldjuhul kasutada veoteenust laadimisabiga.

Kui sind ootab ees kolimine, võta meiega julgelt ühendust. Kuulame ära sinu soovid, anname omapoolsed soovitused ning aitame sul jõuda koos oma asjadega muretult uude koju või kontorisse. Oleme alati nõu ja jõuga abiks ja leiame igale olukorrale lahenduse.
Võta meiega ühendust ning aitame sinu kolimise teoks teha.

Vaata hinnakirja Võta ühendust